avatar
Untitled

Guest 54 4th Sep, 2019 Unlisted

                      
             Merhabalar hocam arkadaş benim hakkımda şikayet açmış ben savunma yapamadım çünkü hesabıma giremiyordum forumda bir türlü sorunu hera'nın sayesinde çözdüm bu konu hakkında konuşmak istiyorum.
Haksız şikayet açan arkadaş.
https://www.rina-roleplay.com/forum/sikayet/45398

https://i.hizliresim.com/zGpJa7.png

attığı kanıt bu arkadaşın ve dm yaptığımı belirtiyor.
Biz orada bir adamı esir aldık(Adı Orchie Garcia) birlik halinde ve bu adam(Lee Garcia) onu kaçırmaya geldi bizde ateş edip indirdik zaten o kadar araç biz toplanmışken o adama dm atmam tamamen saçma olurdu.

Bu arkadaşı(Lee Garcia) biz esir olarak aldık sanırım kendisinin zoruna gittiği ya da başından beri planladığı için böyle bir şikayet açmış. Zaten şahıs inatla kimliğini de evde unuttuğunu söylüyordu rp içindeyken ancak helpera sorduğumda yasak olduğunu bunun soyledi ancak şahıs inat etti.
KANIT
https://i.hizliresim.com/EOAaoZ.png --kimliğim yok diye ısrar ediyor

Bunun en büyük sebebi de şahısı yakalamamız ve onun bunu yedirememesi olduğunu düşünüyorum. Çünkü mesela şurada göreceğiniz üzere şahıs rol sırasında birden fazla kere afk kalmıştır.

KANITLAR
https://i.hizliresim.com/mXNYB0.png --AFK

Bunların yanı sıra rol içinde beni aşırı derecede PMden rahatsız etmiştir.

KANITLAR
https://i.hizliresim.com/jqNkZm.png 
https://i.hizliresim.com/2OoXAA.png
https://i.hizliresim.com/BObpYp.png -- ayrıca burada hala kimliği olmadığını iddia ediyor.
https://i.hizliresim.com/Z5zb4G.png

Ardından bir gün sonra bizim o adamı boşuna vurmadığımızın en büyük kanıtı ortaya çıkıyor. Şahıs bizim başta kaçırdığımız(Orchi Garcia) ile bana, ben motordayken çarparak beni üstüne tarıyorlar ve kanıtta görüldüğü gibi şahıs(Lee Garcia) 7b ile bu yazıları yazıyor.
Kanıtlar
https://i.hizliresim.com/odNDvb.png
https://i.hizliresim.com/VQzqdZ.png --EN ÖNEMLİ KANIT

Velhasıl kelam şahsın tamamen bir kendine yedirememe durumu ile bana dmden şikayet açtığını belirtmek istiyorum. Ve şahsın benim oyun zevkimi bozduğu ve bana 600 dak'ya malolacak bir hapise gereksiz yere yalan bir şikayet ile attırdığı için Hapisimin kalkmasını, şahsın sikayetinin silinmesini ve Şahsın bana bir miktar para göndermesini ve banlanmasını talep ediyorum.
Teşekkürler
-Lee Jackman
           
                    
To share this paste please copy this url and send to your friends
RAW Paste Data